Kaynak Makinaları

ELMAKSAN kaynak makinaları teçhizatları bunların kullanımı kolaylaştıran özelliklere sahiptir. tel hızı Dijital Kontrol kullanarak, tel Doğru miktarda Malzeme onu Zaman Uygun hızda ış. tel hızı dijital kontrol kullanarak, makine her zaman uygun hızda tel doğru miktarda malzeme. Ayrıca, ASTAR system ve Sistemleri "Geri yanma" soft start "Ile oğlu Dereceli Güçlü sayende.  Ayrıca, astar sistemi ve sistemleri "geri yanma" "soft start" ile son derece güçlü sayende.  

Dijital parametre ekranı yeni versiyon ve kalıcı olarak en alamiyorum koşullarda Kaynak OLUP olmadığını bilmesini sağlar. Dijital parametre ekranı hemen ve kalıcı olarak en iyi koşullarda kaynak olup olmadığını bilmesini sağlar. ELMAKSAN aralığında Birimleri uygulamalarınızda Maksimum performans getirmek icin geliştirilmiştir. ELMAKSAN aralığında Birimleri uygulamalarınızda maksimum performans getirmek için geliştirilmiştir.

Eger tel env hızı, sistemli.Çantalı ve Gerilim regülasyonu env 4-silindirlerin Kendi soul düzenleme Click oğlu Dereceli, kararlı ark sayesinde elde edecektir. Eğer tel besleme hızı, sistem ve gerilim regülasyonu besleme 4-silindirlerin kendi kendini düzenleme için son derece kararlı ark sayesinde elde edecektir. Parametreler Çok İyi Kolay jeneratör Ön panelde direkt olarak ayarlanabilir. Parametreler çok kolay jeneratör ön panelde direkt olarak ayarlanabilir. Bes nedenden ELMAKSAN aralığından Bir yukleme seçebilirsiniz:

ELMAKSAN Kaynak profesyoneller icin MIG / MAG Kaynak teçhizatları Yeni Bir kuşaktır. Beş nedenden ELMAKSAN aralığından bir yükleme seçebilirsiniz: ELMAKSAN kaynak profesyoneller için MIG / MAG kaynak teçhizatları yeni bir kuşaktır. ELMAKSAN aralığından Ürünler makul Bir fiyata inanılmaz Kaynak performans verecektir. FILCORD aralığından ürünler makul bir fiyata inanılmaz kaynak performans verecektir. Eger Doğru Bir seçim yapmış Olma Emin olabilirsiniz Air Liquide Kaynak tum Deneyim met tesislerde Sızın icin kullanılabilir. Eğer doğru bir seçim yapmış olma emin olabilirsiniz Air Liquide Kaynak tüm deneyim bu tesislerde sizin için kullanılabilir. Ürünlerimiz teknik hatalara karşı (2 YIL) garantilidir